Zegarek na osiemnastkę

Kiedy zbliżała się moja osiemnastka, rodzice wprost zapytali, co chcę dostać w prezencie. Nie mam jeszcze prawa jazdy i na razie nie zamierzam zapisywać się na kurs, więc popularny wśród osiemnastkowych prezentów samochód odpadał. Zdecydowałam więc, że chcę dostać zegarek damski z dobrej firmy. Moim zdaniem jest to prezent bardzo uniwersalny.

Rodzice kupili zegarek damski z bardzo znanej firmy

zegarki damskie TAG HeuerJako że rodzice wyprawili mi dość huczne osiemnaste urodziny, nie spodziewałam się tak naprawdę zbyt drogiego prezentu. Nie liczyłam więc na żaden drogi zegarek i byłam im już bardzo wdzięczna za samą imprezę (która była super). Tymczasem rodzice naprawdę się postarali i kupili mi zegarek znanej, szwajcarskiej firmy TAG Heuer. Przeglądałam kiedyś w sklepach internetowych zegarki damskie TAG Heuer, ale nigdy nie myślałam, że stanę się szczęśliwą posiadaczką takiego zegarka. Sprezentowany zegarek jest piękny – najbardziej podoba mi się perłowa tarcza w kolorze liliowym. Jest ona niezwykle błyszcząca, więc nie mogę się powstrzymać od ciągłego spoglądania na nią. Reszta zegarka wykonana została ze stali nierdzewnej, przez co kontrastuje z dość delikatną tarczą. Podoba mi się to, że zegarek ten nie jest zbyt elegancki, więc mogę zakładać go do różnych stylizacji, również tych bardziej codziennych. Jestem po prostu zachwycona tym prezentem!

Jestem zachwycona prezentem, który otrzymałam od rodziców. Nie spodziewałam się tak drogiego zegarka damskiego ze znanej firmy TAG Heuer, ale nie powiem, że mi się taka niespodzianka nie podoba. Zegarek na rękę jest totalnie w moim stylu – moja mama ma podobny gust do mojego, więc na pewno ona wybrała ten konkretny model. Jestem pewna, że będę ten prezent nosić do różnych stylizacji przez długie lata.