Zamówiłam ekipę do czyszczenia kostki brukowej

 

Przed swoim domem mam chodnik i taras z kostki brukowej. Ponieważ mam też w ogródku zwierzęta, w tym ptaki kostka brukowa często ulega zabrudzeniu. Zazwyczaj staram się ją sama doczyścić, ale ostatnio skapitulowałam. Zabrudzenia były zbyt duże i żadne czyszczenie nie mogło jej doprowadzić do ładnego i estetycznego wyglądu. Uznałam, że muszę zamówić ekipę sprzątającą.

Gdzie w Krakowie znajdę firmę czyszczącą bruk?

czyszczenie kostki brukowej krakówWiedziałam, że to sprzątnięcia tego bałaganu jest potrzebna fachowa ekipa. Poszukiwania odpowiedniej firmy rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: czyszczenie kostki brukowej kraków i zaczęłam przeglądać wyniki. Znalazłam jedną firmę, która oferowała usługi profesjonalnego czyszczenia kostki brukowej. Według tego, co napisali o sobie czyścili kostkę brukową specjalnymi maszynami pracującymi pod ciśnieniem, co pozwalało wyczyścić nawet najgłębiej wbity bruk. Do czyszczenia używali specjalnych chemicznych środków czystości, które jednak były w stu procentach bezpieczne dla zdrowia i otoczenia. Mieli dobre opinie klientów, dlatego zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Zadzwoniłam tam, podałam ilość metrów kwadratowych kostki do wyczyszczenia i czekałam na ekipę. Umówiłam się na czyszczenie już na drugi dzień. Mieli bardzo szybkie terminy. Panowie byli bardzo fachowi. Najpierw przygotowali teren do czyszczenia. Zabezpieczyli znajdujące się dookoła rośliny.

Następnie przystąpili do czyszczenia kostki brukowej. Zrobili to szybko i fachowo. Stosowali zarówno czyszczenie na mokro jak i na sucho. Po wyschnięciu kostka brukowa wyglądała jak nowa. Nie było po niej nawet śladu nieczystości. Skutecznie poradzili sobie nawet z najbardziej zaschniętymi zabrudzeniami, a sama kostka nie ucierpiała na tym czyszczeniu. Byłam zadowolona.