Wynajęcie nowoczesnej sali konferencyjnej

W tej firmie pracowałem od miesiąca, ale miałem tak dużo zadań od prezesa, że wydawało mi się, że jestem tam od zawsze. Wiele rzeczy się dopiero uczyłem, ale radziłem sobie nieźle i jak do tej pory, to nie popełniłem żadnego poważnego błędu. Byłem z siebie bardzo zadowolony.

Konferencja przeprowadzona w nowoczesnej sali

sale konferencyjne krakówPrezes firmy, w której pracowałem szykował się do konferencji, którą miałem dla niego zorganizować. Początkowo obawiałem się, że zadanie to mnie przerośnie, jednak nie poddawałem się tak łatwo. Wiedziałem, że muszę radzić sobie ze wszystkimi zadaniami, skoro chciałem utrzymać stanowisko. Moim zadaniem było znalezienie odpowiedniej sali konferencyjnej dla prezesa, który miał bardzo wysokie wymagania. Dlatego też uważnie sprawdziłem wszystkie dostępne sale konferencyjne Kraków był miastem, które pod tym względem było mocno rozwinięte, co dawało mi spore pole do popisu. Wybrałem dwie sale, które w mojej ocenie były najlepsze i znajdowały się najbliżej firmy, ponieważ dla prezesa lokalizacja również miała ogromne znaczenie. Postawiłem na nowoczesną salę, która może i była nieco droższa, jednak gwarantowała pełną wygodę i dostęp do sprzętu multimedialnego. Kiedy przedstawiłem prezesowi swój wybór, to był zachwycony i mnie pochwalił. Swego czasu wynajął tę samą salę na konferencję i był zachwycony. Ucieszyłem się, ponieważ było to dla mnie bardzo ważne zadanie i chciałem wykonać je profesjonalnie. Za to zadanie dostałem nawet premię uznaniową od prezesa.

Po okresie próbnym dostałem propozycję stałego zatrudnienia. Wiązało się to oczywiście z wyższymi zarobkami, ale też zadania były bardziej odpowiedzialne. Wiedziałem, że sobie poradzę, dlatego cieszyła mnie ta zmiana. Wiedziałem, że poradzę sobie ze wszystkim.