Prosty karnisz metalowy pojedynczy

Po wielu nieprzyjemnych sytuacjach związanych z remontami postanowiliśmy z mężem, że przy zakupie naszego wymarzonego domu zatrudnimy ekipę fachowców. Mój mąż i ja nie mamy ewidentnie talentu w tych sprawach i nie raz już okazywało się, że pewne zadania przerastają nasze możliwości. Po za tym chcieliśmy się już wprowadzić do gotowego pomieszczenia i oszczędzić sobie życia w remontowych warunkach.

Karnisz do samodzielnego montażu

karnisz metalowy pojedynczyPrace w naszym nowym domu ruszyły pełną parą. Nie obyło się bez paru niespodzianek i historii, ale finalnie efekt był taki jak zakładaliśmy z góry, że będzie. Ekipa zastosowała się do naszych oczekiwań i dom był prawie gotowy do zamieszkania. No właśnie o tym, że był prawie gotowy cała historia. Otóż założyłam, że w domu nie będzie żaluzji. Okolica jest raczej pusta, niewielu sąsiadów postawiłam na eleganckie zasłonki co by okno ładnie wyglądało. I absolutnie zapomnieliśmy o tym, żeby ekipę remontową o tym poinformować i dostarczyć im karnisze do założenia. O swoim niedopatrzeniu przypomniałam sobie dopiero przy rozpakowywaniu rzeczy. Chcąc, czy nie było już za późno, żeby prosić kogokolwiek o pomoc w tej kwestii. Zostaliśmy więc sami z karniszami do sypialni, salonu i pokojów dzieci. Co prawda każdy z nich był prostym karniszem metalowy pojedynczym, więc praca nie zapowiadała się aż tak źle. Jednak mąż był nastawiony sceptycznie. Obawiał się, że będzie zawiesi coś krzywo, albo będzie miał jakiś ogólny problem. Na szczęście zostało nam parę sprzętów budowlanych jak drabina czy wiertarka po naszych dawnych wyczynach remontowych. Okazało się, że karnisze są stworzone do samodzielnego montażu. Po pierwsze są bardzo lekkie, bez problemu można je podnieść na wymaganą wysokość. Po drugie mają łatwy i intuicyjny sposób montowania. Wystarczy wywiercić pracę dziurek i gotowe. A po trzecie Karnisze wyposażone są w klasyczne żabki, od razu gotowe do użytku.  Tak więc mąż zawieszał karnisze, a ja od razu wieszałam zasłony. I właściwie bardzo szybko i sprawnie ozdobiliśmy wszystkie okna w naszym domu. A co najważniejsze była to nasza praca samodzielna i byliśmy z tego bardzo dumni.

Dobrze jest zatrudnić ekipę remontową i przyjść na gotowe, jednak nic nie zastępuje uczucia spełnienia, kiedy coś jest wynikiem własnej pracy. Zawiesić karnisz metalowy pojedynczy to robota zaledwie na kilkanaście minut, ale satysfakcja z tego pozostaje na bardzo długo. Chyba jednak nie porzucimy tak całkowicie prac przy upiększaniu domu. Po prostu odpuścimy sobie te trudniejsze tematy. Tak zgrana ekipa jak ja i mąż jest zdolna do wykonania wielu ciekawych projektów.