Prostokątny zlewozmywak dwukomorowy stalowy podwieszany

W lokalach gastronomicznych i kuchniach, odchodzi się od stosowania zlewów w zabudowie. Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą i mamy dużą przestrzeń przeznaczoną do mycia naczyń, warzyw i owoców, bardziej poręczny będzie zlewozmywak podwieszany. Łatwiej go czyścić i w razie kontroli nie zaskoczy nas nikt z sanepidu. Zlew dwukomorowy będzie lśnił.

Podwieszane zlewy dwukomorowe dla gastronomii

zlewozmywak dwukomorowy stalowy podwieszanyWedług ankiety przeprowadzonej wśród właścicieli lokali gastronomicznych, większość z nich odpowiedziała, że zlewozmywak dwukomorowy stalowy podwieszany jest bardzo dobrym wyborem. Respondenci odpowiedzieli także, że w przyszłości nie planują zmian zlewu, a jeśli działalność się rozwinie i będą musieli powiększyć przestrzeń przeznaczoną na zlew i mycie różnych naczyń oraz produktów spożywczych, wówczas również ich wybór padnie na stalowy zlew dwukomorowy. Zatem to najlepsza opcja do gastronomii. Tego typu zlewy sprawdzają się także w domach, mieszkaniach prywatnych oraz pomieszczeniach technicznych, np. kotłowniach. Wszędzie tam, gdzie chcemy dbać o czystość i porządek, zlewy podwieszane z dwiema komorami są wyborem pierwszego sortu. Ich cechą jest bez wątpienia trwałość, odporność na uderzenia, obicie i inne sytuacje, które podczas mycia przedmiotów, zdarzają się niezwykle często. Ceny tych zlewów, zważywszy na ich długowieczność, są bardzo atrakcyjne i klienci nie szukają innych propozycji, wybierając zlewy stalowe, dwukomorowe, podwieszane.

Produkcja zlewów stalowych prowadzona jest w sposób profesjonalny, przy użyciu nowoczesnych technologii. Dzięki temu otrzymujemy gotowy produkt wysokiej jakości, o rozmaitych zastosowaniach: w kuchniach prywatnych, gastronomii, zakładach produkcyjnych, mechanicznych, przychodniach zdrowia i innych miejscach.