Modna torebka wykonana z zamszu

Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna nowej torebki. Niestety jestem dość wybredna jeśli chodzi o torebki i niestety już dość długo szukam czegoś co będzie ładne, a zarazem praktyczne. Ostatnio na jednym z portali społecznościowych znalazłam ogłoszenie, że jedna z Pań zajmujących się rękodziełem robi torebki zamszowe na zamówienie. Mam nadzieję, że się z nią dogadam, żeby zrobiła mi taką torbę jakiej oczekuję. 

Torebka na specjalne zamówienie

torebki zamszowePostanowiłam napisać do tej Pani i przedstawić jej moje potrzeby. Wzory, które ma w swoim portfolio bardzo mi się podobają. Jeden z nich szczególnie wpadł mi w oko, dlatego zaryzykowałam i napisałam. Pani była bardzo miła. Pokazała mi jak jej torebki są wykończone w środku. Oczywiście zaznaczyła, że na specjalną prośbę może dodać dodatkową kieszeń. Nie da się ukryć, że dla mnie jest bardzo ważne, żeby torebka miała w sobie chociaż dwie przegródki. Bardzo nie lubię mieć bałaganu w torebce, a w tych typu worek niestety ciężko go uniknąć. Zastanawiam się tylko jak spisują się takie torebki zamszowe na co dzień. Nigdy nie miałam torby z takiego materiału, ale Pani mnie przekonała, że materiał jest bardzo odporny. Jej torebki są wykonane z dobrej jakości materiału, który się nie ściera co często się zdarza w przypadku gorszej jakości zamszowych materiałów. Postanowiłam zaryzykować i zamówić taką torebkę. Pani jeszcze raz przesłała mi do zaakceptowania projekt, na który się umówiłyśmy. Cena moim zdaniem nie jest wygórowana, tym bardziej, że jest to produkt wykonany ręcznie, a nie masowa produkcja jakiej jest pełno w sklepach. Trochę przeraził mnie czas oczekiwania, ponieważ wynosi trzy tygodnie, ale rozumiem, że Pani ma jeszcze inne zamówienia a zrobienie takiej torebki to nie jest kwestia piętnastu minut tylko trzeba jednak czasu, żeby je wykonać. Mam nadzieję, że będzie warto zapłacić i poczekać na taka wymarzona, funkcjonalną torebkę. 

W końcu się doczekałam i przyszła moja torebka. Nie da się ukryć, że jest piękna. Zrobiona dokładnie według wybranego projektu z taką ilością kieszeni jaką chciałam. Wykończenie jest bardzo staranne i widać, że osoba, która to robiła włożyła w wyrób serce. Jestem zachwycona tym co otrzymałam. W przyszłości na pewno skorzystam jeszcze z usług tej Pani.